Propozycja współpracy

wioska indiańska

W sezonach letnich organizujemy cykle kilkudniowych warsztatów związanych z różnymi gatunkami muzyki, form teatralnych, wokalnych, tanecznych, plastycznych, treningów fizyczno - duchowych i wszystkich innych wszelakich spotkań. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie, salę i sprzęt niezbędny do przeprowadzania zajęć. Posiadamy m.in. obiekt na kilkadziesiąt miejsc siedzących, ze sceną, oświetleniem, nagłośnieniem, sprzętem umożliwiającym prezentacje multimedialne, wyświetlanie filmów i koncertów. Dysponujemy terenem Wioski Indiańskiej W Szczyrzycu, czyli ok. 1,5 ha starym beskidzkim sadem, (z tradycyjnymi odmianami jabłek, śliwek, aronii itp., na bazie których wytwarzamy certyfikowaną ekologiczną żywność), z infrastrukturą do noclegów (w tipi lub w sali warsztatowej), wiatą nad ogniskiem, placem do gier, zabaw, tańców i ćwiczeń, szałasem potu (indiańską sauną). Samo usytuowanie w sercu Beskidu Wyspowego, sprzyja nie tylko pracy, ale przede wszystkim rekreacji.
Szczyrzyc sam w sobie jest miejscem niezwykłym.
Klasztor O. Cystersów, Diabli Kamień z chatką pustelnika, Stary Cysterski Browar (z pysznym niepasteryzowanym piwem miodowym), okoliczne szlaki obejmujące kompleks leśny Ciecień - Księża Góra - Grodzisko, całoroczna sala koncertowa na 400 miejsc siedzących z pełnowymiarowymi organami, amfiteatr, możliwość zakwaterowania w licznych gospodarstwach agroturystycznych, pensjonatach, a także luksusowym ośrodku z basenem sauną i salą konferencyjno - koncertową (www.willasewer.pl), ośrodek jazdy konnej "Zaczarowane Wzgórze", lokalizacja 40 kilometrów od Krakowa, 30 od Wieliczki, 50 do Zakopanego... to tylko nieliczne elementy które połączyć można w logiczną całość. Najkrócej i najogólniej rzecz ujmując, posiadamy dobre zaplecze do zorganizowania fajnych spotkań, nie tylko kameralnych.
Zapraszamy serdecznie do współpracy animatorów, przewodników, instruktorów, artystów, trenerów, firmy i instytucje zajmujące się turystyką zorganizowaną ... i wszystkich pozostałych z ciekawymi pomysłami i inicjatywami.

Więcej na temat Ziemi Szczyrzyckiej na
www.szczyrzyc.info

przykładowy plan zajęć związany z warsztatami muzyki etnicznej.

Pozdrawiam
Maciej Włodarczyk

tipi w nocy tipi nocleg w tipi ławki na placu do gier i zabaw miejsce do gier, zabaw i ćwiczeń miejsce do gier, zabaw i ćwiczeń


wiata z paleniskiem i grillem nasze wilki plac do gier i zabaw Indus szałas potu padok Indusa


rajdy_konne rajdy konne rajdy konne indiańskie rękodzieło całoroczna sala warsztatowa indiańskie rękodzieło


sala warsztatowa instrumenty etniczne indiańskie rękodzieło szamańska grzechotka warsztaty etniczne instrumenty etniczne


sala warsztatowa sala wasztaty szkolenia wiosksaindianska


CENNIK